1. ETAPTA %45 KAZANDIRAN PROJE

YAŞAM BAŞLADI

PROJELERİMİZ HAKKINDA BİLGİ
ALMAK İÇİN HEMEN BAŞVURUN

İletişim formumuzu doldurun, müşteri
temsilcilerimiz size ulaşsın

İZMİR, BORNOVA’DA ETAP ETAP
BÜYÜYEN BİR DEĞER YÜKSELİYOR

NAROVA 2. ETAP

80 dönüm alan üzerinde, 9 etaptan oluşan toplam 1100 konutluk Narova'nın
ikinci etabı satışa sunuluyor.


Bornova'da yeni bir hayat başlıyor, sizi bu hayata davet ediyoruz!

EV ALMA SEMT AL

Narova’nın Güzelliği Detaylarda Gizli,
Detayları Görmek İçin Tıkla

Hem şehrin kalabalığından, trafiğinden sıyrılıp huzur bulabileceğiniz hem her şeyi elinizin altında bulabileceğiniz İzmir'in gözbebeği Narova, 2. etabı ile karşınızda!

Ege Üniversitesi Kampusü ve Hastanesi, Forum Bornova, Yaşar Üniversitesi, Işıkkent Eğitim Kampüsü, Bahçeşehir Koleji, İzmir Koleji gibi eğitim, sağlık ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile hayatın içinde olacak, günlük hayatın tüm ihtiyaçlarını içinde bulabileceğiniz alanlarla, bir semt gibi kendi kendine yeten Narova'nın kendine özgü hayatına katılacaksınız.

EV ALMA ÇARŞI AL

Narova’nın Güzelliği Detaylarda Gizli,
Detayları Görmek İçin Tıkla

Güvenli bir çevre yapılanması içinde, her yere yakın, yaşama dair her şey içinde…

Hayatınızı kolaylaştıracak, günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak, eski alışveriş tatlarını da hatırlatacak unlu mamuller, market, kuaför, kuru temizleme, eczane, kırtasiye, butik, tuhafiye, pet shop gibi dükkanla, bir midi market, Narova çarşı alanı içinde planlanıyor.

EV ALMA KEYİF AL

Narova’nın Güzelliği Detaylarda Gizli,
Detayları Görmek İçin Tıkla

Narova’da keyif için her şey var; açık-kapalı havuzlar, çocuk havuzları, fitness ve pilates salonları, hobi odaları, kapalı kafe alanı, koşu ve bisiklet alanları, playstation odası, kütüphane ve okuma odası, masa tenisi ve bilardo salonu, kule çatısında seyir terası…

EV ALMA GÖKYÜZÜ AL

Narova’nın Güzelliği Detaylarda Gizli,
Detayları Görmek İçin Tıkla

Narova’nın neresinde yaşarsanız yaşayın gökyüzü sizinle. Pencerenizden, balkonunuzdan baktığınızda, hayatı, gökyüzünü, yeşili görebileceğiniz, ferah, birbirini gölgelemeyen özel bir mimari anlayış.

EV ALMA KOMŞU AL

Narova’nın Güzelliği Detaylarda Gizli,
Detayları Görmek İçin Tıkla

Herkesin birbirini tanıdığı, sık sık sosyal alanlarda sıcak sohbetlerde buluşulan, günaydınların ve iyi akşamların hiç eksik olmadığı, hayatın tüm getirdiklerini sevgiyle paylaşacağınız bir komşuluk anlayışı Narova’da sizi bekliyor.

EV ALMA GELECEK AL

Narova’nın Güzelliği Detaylarda Gizli,
Detayları Görmek İçin Tıkla

Narova’da ev almak demek, geleceğe güzel bir yatırım yapmak demek… İzmir’in en güzel bölgelerinden olan Bornova’da kurulan Narova’da ev bir kez alınır, bin kez kazançlı çıkılır.

Narova’nın, hem kule hem teraslı bir apartman; hem villalar, hem de çarşıyı barındıran 2. etabında çok alternatifli yaşam alanları sunuluyor.

Farklı içerikte planlanmış, alışılmışın dışında geniş ve ferah daireler size keyifli bir yaşam ve ardındaki kurum gücüyle de güven vadediyor.

KAT PLANLARI

Narova'da ev almak demek, geleceğe güzel ve kazançlı bir yatırım yapmak demek... İzmir'in en güzel bölgelerinden olan Bornova'da kurulan Narova'da ev bir kez alınır, bin kez kazançlı çıkılır. Narova'nın, hem kule, hem teraslı bir apartman, hem villalar hem de çarşıyı barındıran 2. etabında çok alternatifli yaşam alanları sunuluyor

NAROVA KULE

20 katlı ve 75,32 m2'den -197,22 m2'ye kadar toplam 121 daire... 10. kat spor, eğlenme, toplantı ve parti alanlarını barındırıyor.

TERAS APARTMAN

Huzurdan ödün vermeyenlere, 9 katlı, 106 daireli, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 72 70 m2'den 270,97 m2'ye kadar farklı yaşam alanı alternatifleri sunan Narova Teras Evler...

VİLLALAR

Düz ayak, ferah bahçeler içinde, hem bahçe keyfi yaşayacağını hem de özgür olacağınız harika 6 villa alternatifi...

ÇARŞI

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak, eski alışveriş tatlarını da hatırlatacak. dükkanlar, Narova çarşı alanı içinde planlanıyor.

SOSYAL YAŞAM

Narova'da keyif için her şey var; açık-kapalı havuzlar, çocuk havuzları, fitness ve pilates salonları, çocuk oyun alanları, hobi odaları, kapalı kafe alanı, koşu ve bisiklet alanları, playstation odası, kütüphane ve okuma odası, masa tenisi ve bilardo salonu, kule çatısında seyir terası...

SU VE EĞLENCE

Narova, İzmir’deki açık ve kapalı havuz konseptini bir arada kullanan bir kaç projeden biridir. Narovalılar su keyfini yaz kış yaşayabilecek...
Çocuk oyun alanları ise hem açık hem de kapalı olarak değerlendirildi.

SAĞLIĞINIZ İÇİN SPOR

Narova’da spor alanları, her zevki mutlu eder nitelikte. Fitness ve pilates salonları, koşu ve bisiklet alanları, güvenli, keyifli, modern ve Narovalılara ait...

OYUN ODALARI

Narova Kulede, sosyal alan olarak bırakılan 10. katta okuma odaları, kütüphane, bilardo ve masa tenisi oyun alanları, playstation oyun odaları, toplantı alanları planlanıyor. Kulenin çatı terası ise size 360 derece İzmir’i seyrettirecek bir alan olarak hazırlanıyor.

KAPALI OTOPARK,
GÜVENLİK, DEPO

Her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı, yine her daire için kapalı bir depolama alanı, tüm alanının güvenliği için kapalı devre kamera sistemi ve 24 saat güvenlik hizmeti

İLETİŞİM

SATIŞ OFİSİ

6253 Sokak No.12/A Işıkkent-Bornova-İzmir
Tel. 0 232 435 45 32-33-34 • Faks. 0 232 435 17 35
www.narova.com.tr/etap2
Harita Kroki
h h h h h h h h h h g g g c v v
pix